График на лекари

 * Лекари работещи по дозовор с РЗОК в съответните дни

Акушер - гинеколози:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 Д-р Максим Яков

 13ч.-17ч.

 13ч.-17ч.   13ч.-17ч.   13ч.-17ч.   11ч.-16ч.  09ч.-13ч. 
 Д-р Анна Атанасова

 

 14ч.-18ч.   09ч.-13ч.   09ч.-13ч.     
 Д-р Е. Александрова * 09ч.-12ч. *
14ч.-16ч. *
 

 

     

 

 
 Д-р Боян Георгиев *

 

 10ч.-13ч. *       10ч.-13ч. *  
 Д-р Ваня Халачева

 14ч.-18ч.

 09ч.-13ч.     14ч.-18ч. 09ч.-13ч.    09ч.-13ч. 
 Д-р Димитър Корновски

 08ч.-10ч. 

   08ч.-12ч.     16ч.-18ч.   
 Д-р Даниела Станева

 14ч.-18ч.

 13ч.-18ч.  09ч.-13ч.  14ч.-18ч.  09ч.-13ч.  
 Д-р Евгения Георгиева *

 

 09ч.-12ч. *    09ч.-12ч. *    
 Д-р Жасмин Костов *

14ч. - 17ч.

     09ч.-12ч.    
 Д-р Капка Атанасова

 10ч.-14ч.

 13ч.-17:30  13ч.-17:30  10ч.-14ч.  13ч.-17:30  
 Д-р Маргарит Друмев *

 


09ч.-12ч.     09ч.-12ч.*
 Д-р Митко Митев *

 09ч.-12ч. *

   15ч.-18ч.*      
 Д-р Момчил Сариев

 08:20ч.-13ч.*

 08:20ч.-10ч.*  08:20ч.-10ч.*  08:20ч.-13ч.*

08:20ч.-11ч.

17ч.-19ч.*

 
 Д-р Наталия Юдова

 

 14ч.-17ч.    14ч.-17ч.   14ч.-16ч.  
 Доц. Радка Янева

13:30-17ч.

10:30ч.-13ч.

10:30ч.-13ч.


13:30-17ч

 
 Д-р Юлия Бейлерян

 10ч.-13:30ч.

 09ч.-13ч. 13ч.-18ч.  13ч.-18ч.    
 Д-р Сюзан Едхем*      14ч. -18ч.*      
           

Педиатри:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 Д-р Сиана Юдова  10ч.-12ч.  10ч.-12ч.  10ч.-12ч.  10ч.-12ч.  10ч.-12ч.  
 Д-р Мариянка Димова *  12:30-14ч. 12ч.-14ч.     12ч.-15ч.  
 Д-р Анелия Хариева *  09ч.-15ч. 09ч.-15ч. 09ч.-15ч. 09ч.-15ч. 09ч.-12:30ч.
 Д-р Мариета Драганова *  09ч.-12:30ч. 09ч.-12ч. 12:30ч.-16ч.
12:30ч.-16ч. 09ч.-13ч.

   
     

Хирурзи:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 д-р Мая Брюкнер   14ч.-17ч.  
14ч.-17ч.    
 д-р Румен Ненков    15:30ч-18ч.       15:30ч-18ч.  
             

Детски Невролози:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

д-р Ралица Делиганева           Всяка последна събота на месеца: от 11:00ч. до 16:00ч.

 

Ортопеди:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 



 

   

 

 

 

 


 

 

 
             

Уролози:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 Проф. Хинев
       16 ч.-18 ч.  
 Д-р Евтимов  16:30 ч.-18:30 ч.          
 Д-р Милков   16:30 ч.-18 ч.        

Гастроентеролози:

 

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 Проф. Коцев    16ч.-18:30ч.        

 Доц. М. Атанасова

 16:30-18:30          
 д-р М. Стамболийска      16ч.-18:30ч.      

Образна диагностика:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 Д-р Янчева    14ч.-18ч.    14ч.-18ч.

 14ч.-18ч.

 

 Д-р Стойчев *

 14ч.-15:30*    14ч-15:30*      
 Д-р Гърдевска     15:30ч.-18ч.    

10ч.-12:30ч.

 Д-р Кирязова     13:30ч.-16ч.    

 

 УНГ:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 Д-р Габровски   10ч.-12ч.   10ч.-12ч. 10ч.-12ч.  

 






 
 Д-р Войчева  17ч.-19ч.   17ч.-19ч.      

Дерматолог:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 Д-р П. Друмевa          16:30-18ч.  

 

     
   
           

 

Ендокринолог:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 


     
   

 Д-р Бояджиева

    16-18ч.  
 
           

 

Kaрдиолог:

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

 Д-р Благов *      17ч.-19ч.  17ч.-19ч.    

 Д-р Антония Кишева *

 16:30ч.- 18ч.    16:30ч.- 18ч.         
           

 

 

Ембриолог/Андролог: 

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

             

Доц. д.м.н. М. Андонов

     10ч.-12ч.
   
           

 

Детски нефролог: 

 Лекар                             

 

Понеделник

 

 Вториник  

 

 Сряда       

 

Четвъртък

 

 Петък

                  

 Събота   

 

             

Д-р Станислав Стефанов*

09.45-13.15ч. 09.45-14.00ч. 09.45-14.00ч. 09.45-13.15ч. 09.45-14.00ч.